מי אנחנו

חברת  BELECO מתמחה בעיצוב וייצור תכשיטים אישיים וייחודיים בעבודת יד בדגש לדרישות הלקוח/ה, העשויים מהחומרים האיכותיים ביותר וממגוון רחב של עיצובים המותאמים לטעמו של כל לקוח/ה, כי אנו מאמינים שמה שטוב ללקוחות שלנו טוב לנו.

משמעות השם ‘BELECO’ הינו יופי באספרנטו והמוטו שלנו זה למצוא את היופי שבחיינו, היופי נמצא בכל מקום בסביבתנו ובתקופות שונות של חיינו, אלו הם רגעים שבשבילם אנו קמים בבוקר ומחייכים אל העולם.

הלקוחות שלנו הם המוזה והשראה שלנו, לכן חרטנו על דגלנו לספק ולהאדיר את יופיו של כל אדם ואדם על ידי קולקציות התכשיטים האישיים שלנו, לשמר זיכרונות יפים ונעימים וחוויות משמחות ובלתי נשכחות עם אהובינו. עם האמונה הזאת אנו מעצבים ויוצרים כל תכשיט ותכשיט ועם המון אהבה.

כל איש ואישה ראויים לקבל תכשיט ייחודי בעיצוב אישי, המותאם לסגנונו ולרצונותיו. לכן אנו מציעים קולקציות שונות ומגוונות, בהן כל אחד יכול למצוא את התכשיט המועדף עליו.
בנוסף, אנו מאמינים באיכות וסטנדרטים גבוהים, אחריות, שירות ברמה מעולה ואספקה מהירה. אנו מעריכים ומקבלים את הדעות של לקוחותינו ולכן נשמח לקבל תגובות ומשובים וזאת בכדי לספק לכם את חווית הקנייה הטובה ביותר.

beleco_elah_fd0007